1000+ dla Twojego samorządu uczniowskiego!

Z przyjemnością ogłaszamy konkurs “1000+ dla Twojego samorządu uczniowskiego”! To wyjątkowa szansa dla samorządów uczniowskich na zdobycie wsparcia finansowego i realizację inspirujących projektów społecznych.

Czego możecie się spodziewać?

  • Szansa na zdobycie finansowania w wysokości tysiąca złotych dla Twojego samorządu uczniowskiego.
  • Możliwość realizacji projektów społecznych, które wpłyną pozytywnie na Twoją szkołę i lokalną społeczność.
  • Rozwój umiejętności społecznych i obywatelskich osób uczących się.
  • Wsparcie i mentorowanie od doświadczonych osób z organizacji społeczeństwa obywatelskiego.
  • Możliwość wpływania na kształtowanie przestrzeni szkolnej i lokalnej oraz wzrost poczucia samodzielności i odpowiedzialności.

Jak wziąć udział?

Zespół samorządu uczniowskiego może zgłosić projekt społeczny, który ma na celu rozwiązanie konkretnego problemu w szkole lub lokalnej społeczności. Projekt musi być zgodny z ideą partycypacji społecznej, demokratycznymi procedurami oraz dbałością o środowisko naturalne, która będzie dodatkowo punktowana.

Przygotujcie dokładny opis projektu i plan działania, i złóżcie go w generatorze wniosków: https://variaposnania.pl/1000-dla-twojego-samorzadu-uczniowskiego-formularz/

Termin zgłoszeń: 13.12.2023 r.
Ogłoszenie wyników: 15.12.2023 r.
Dofinansowanych zostanie aż 20 inicjatyw!

Dołączcie do nas i razem sprawmy, że Wasz samorząd uczniowski stanie się jeszcze bardziej aktywny i wpłynie pozytywnie na Waszą szkołę oraz społeczność! To Wasza szansa na uczestnictwo w inspirujących projektach i zmianach.

Nie czekajcie! Zgłoszenia przyjmujemy do 13 grudnia. Dołączcie do konkursu “1000+ dla Twojego samorządu uczniowskiego” i bądźcie częścią pozytywnej przemiany!

Jeśli potrzebujecie pomocy z napisaniem wniosku lub macie pytania dotyczące konkursu, piszcie na adres konkursy@variaposnania.pl

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!