Aktualności

Maturalne Q&A

Zbliża się czas egzaminów maturalnych, dlatego chcielibyśmy przygotować Was jak najlepiej do tego ważnego wydarzenia. Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje na temat terminów egzaminów, zasad dotyczących stroju, niezbędnego wyposażenia oraz procedur związanych z unieważnieniem egzaminu i odwołaniami.

Wydaliśmy nową publikację!

Jesteś obywatelem bądź obywatelką Ukrainy i uczysz się w polskiej szkole? Zobacz najnowszą publikacje o twoich prawach!

Dołącz do nas! Rekrutacja do Zespołu Fundacji

Ze względu na nasz stały rozwój i poszerzanie działalności prowadzimy stałą rekrutację do naszego Zespołu Wolontariackiego, aby móc dalej zmieniać świat na lepsze ✌️

Wyniki I tury naboru wniosków konkursowych 1000+ dla Wielkopolskich Samorządów Uczniowskich już dostępne. Otwieramy II nabór!

Z radością informujemy, że dostępne są już wyniki I tury naboru wniosków konkursu regrantingowego “1000+ dla Twojego samorządu uczniowskiego”.

Debata pt. “90% doświadczonych przemocą domową”

Serdecznie zapraszamy na debatę ekspercką z praktyczkami i naukowczyniami związanymi z zagadnieniem przemocy wobec kobiet.

“Sweet as” – pokaz filmu i panel dyskusyjny

Już 02.12 widzimy się na Festiwalu AleKino!, w ramach którego jesteśmy gospodarzami pokazu filmu „Sweet As” oraz panelu dyskusyjnego wokół filmu.

Ogłaszamy Białą Księgę praworządności w poznańskich szkołach!

Nasz Dział Prawny przeanalizował statuty poznańskich szkół. Co się okazuje, w ponad 300 punktach statuty te są niezgodne z prawem. To moment, aby podjąć działania, które zmienią tę sytuację. Stwórzmy lepszy świat edukacji, oparty na zasadach sprawiedliwości, równości, wiedzy i jawności.

Pomoc prawna w całej Polsce!

Uważasz, że Twoja szkoła łamie Twoje prawa? Nie wiesz gdzie się zgłosić lub boisz się konsekwencji? Napisz do nas!

Webinar – 1000+ dla Twojej szkoły

Podczas spotkania dowiecie się między innymi jak napisać wniosek lub na co można wydać środki!

Poznański Pakt dla Edukacji

30 października 2023 roku odbyła się konferencja prasowa dotycząca przygotowanego przez nas Poznańskiego Paktu dla Edukacji.

Filmowa Akademia Zrozumienia powraca!

Jeden z naszych pierwszych projektów wraca na ekrany Kina Muza. Do końca roku, razem z Miastem Poznań zorganizujemy jeszcze 4 pokazy filmowe na tematy istotne w debacie publicznej.

Konkurs 1000+ dla Twojego samorządu uczniowskiego

Z przyjemnością ogłaszamy konkurs "1000+ dla Twojego samorządu uczniowskiego"! To wyjątkowa szansa dla samorządów uczniowskich na zdobycie wsparcia finansowego i realizację inspirujących projektów społecznych.

Newsletter