Wyniki I tury naboru wniosków konkursowych 1000+ dla Wielkopolskich Samorządów Uczniowskich już dostępne. Otwieramy II nabór!

Z radością informujemy, że dostępne są już wyniki I tury naboru wniosków konkursu regrantingowego “1000+ dla Twojego samorządu uczniowskiego”. Ze względu na niespełnienie wymogów formalnych przez znaczną część szkół, które nadesłały nam zgłoszenia otwieramy drugi nabór wniosków! Tym samym informujemy, że II nabór przeprowadzany jest do wyczerpania środków, a konkurs przewidziany jest dla szkół ponadpodstawowych z województwa wielkopolskiego.

Po więcej informacji, regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy zapraszamy do zakładki „konkursy” na naszej stronie internetowej lub pod link: https://variaposnania.pl/1000-dla-twojego-samorzadu-uczniowskiego

Ze szkołami, które otrzymały dofinansowanie skontaktujemy się w najbliższych dniach

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie regrantingowym “1000+ dla Wielkopolskich Samorządów Uczniowskich” — jest to świetna okazja, aby zaktywizować szkolną społeczność oraz zrealizować wymarzone przez was projekty, na które wcześniej brakowało wam środków finansowych!

Życzymy powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *